Acron TIP-426 Stylus

لطفا قبل از ثبت سفارش با بخش فروش تماس بگیرید.

این محصول در انبار موجود نیست

ویژگی های کلیدی:

  • دارای فرمی شبیه به یک خودکار پیچی
  • دارای نوک فومی برای صفحات لمسی
  • قابلیت تعویض مغزی خودکار
  • دارای محفظه ای فلزی برای نگهداری

ناموجود

به کمک قلم لمسی اکرون مدل TIP-426، هم می‌توانید بر روی دفترچه‌های کاغذی یادداشت‌برداری کنید و هم می‌توانید بر روی صفحه‌نمایش‌های لمسی گوشی و تبلتتان بنویسید. استفاده از قلم‌های لمسی برای کاربردهای معمولی خیلی رایج نیست. افراد کمی تمایل به همراه داشتن قلمی مجزا از گوشی یا تبلتشان دارند و ترجیح می‌دهند از انگشتشان برای لمس صفحه استفاده کنند. قلم‌های لمسی که برای استفاده با صفحات خازنی و مقاومتی به کاربرده می‌شوند متفاوت‌اند. با توجه به اینکه بیشتر صفحه‌نمایش‌های لمسی امروزی از نوع خازنی هستند، تنوع و رواج این مدل در بازار بیشتر به چشم می‌خورد. قلم لمسی اکرون، برای نوشتن روی کاغذ و روی صفحات لمسی خازنی مناسب است. تعجب نکنید، این قلم مثل یک خودکار معمولی است که یک انتهایش خودکار و انتهای دیگرش قلم لمسی است. با پیچاندن انتهای قلم، نوک خودکار بیرون می‌آید و آماده استفاده است. مغزی خودکار قابل تعویض است و نگرانی‌ای از بابت تمام شدن جوهر خودکار وجود ندارد. نوک قلم لمسی، نرم و از جنس فوم است. با دقت و حساسیت بالایی روی صفحه‌های خازنی اثر می‌گذارد و به‌راحتی روی صفحه حرکت می‌کند. به انتهای قلم گیره‌ای فلزی نصب شده که می‌توان قلم را در جیب نگه داشت. با قلم لمسی اکرون، خودکاری در جیبتان دارید که می‌توانید با آن در گوشی یا تبلتتان هم یادداشت‌برداری کنید.

مشخصات فیزیکی(قلم لمسی)

ابعاد : 14 × 14 × 151 سانتی متر
وزن : 26 گرم

امکانات و قابلیت ها(قلم لمسی)

تطابق با صفحه نمایش های : لمسی خازنی
قابلیت ها : - دارای فرمی شبیه به یک خودکار پیچی - دارای نوک فومی برای صفحات لمسی - بسیار دقیق، مناسب برای نوت برداری - دارای خودکار با نوک توپی(Ball Point)
سایر مشخصات : سازگار با صفحه نمایش های لمسی خازن یاکثر گوشی و تبلت ها
سایر امکانات : - قابلیت تعویض مغزی خودکار - دارای گیره فلزی برای نگهداری خودکار درون جیب - دارای محفظه ای فلزی برای نگهداری

بالا