Plustek PN2040 Scanner

لطفا قبل از ثبت سفارش با بخش فروش تماس بگیرید.

ویژگی های کلیدی:

  • سایز اسکن A4
  • تکنولوژی اسکن CIS
  • رزولوشن اپتیکال 600 dpi
  • قابلیت اسکن دو رو
  • قابلیت تشخیص متن OCR

تماس بگیرید

اسکنر «SmartOffice PN2040» ساخت شرکت «Plustek» اسکنری با استفاده‌ی آسان است و قابلیت‌های شبکه‌ی آن به اشتراک‌گذاری اسناد اسکن شده را ممکن ساخته و تسهیل می‌نماید. کافی است اسکنر را به شبکه‌ی خانگی و اداری خود نصب کنید تا اسکنر به تمامی کامپیوترهای موجود در شبکه متصل شود. «SmartOffice PN2040» برای ادارات کوچکی و متوسطی مناسب است که نیازمند اسکن اسناد هستند اما از سوی دیگر حجم اسکن بالایی نداشته و نیازی به خرید اسکنر برای هر کامپیوتر ندارند. تمامی کاربرهای اداره با استفاده از قابلیت‌های شبکه‌ی «SmartOffice PN2040» می‌توانند از آن استفاده کنند. «SmartOffice PN2040» اسکنری با قابلیت اسکن دوروی اتوماتیک و تغذیه‌ی خودکار «ADF» با سرعت 20 برگ در دقیقه است. میزان 1000 برگ اسکن در روز که برای این دستگاه در نظر گرفته‌شده است به‌سادگی بیانگر این موضوع است که این دستگاه برای این طراحی‌شده است که در کل روز به عمل اسکن بپردازد. قابلیت تغذیه‌ی خودکار این دستگاه این اجازه را می‌دهد تا 50 برگه را به‌صورت خودکار اسکن کنید. تنها کافی است تا حداکثر 50 برگه را در سینی مخصوص دستگاه قرار دهید و دکمه‌ی تعبیه‌شده را بفشارید و منتظر بمانید تا در عرض حدود 2 دقیقه تمامی برگه‌ها اسکن شوند. بستر صاف «Flatbed» این امکان را به شما می‌دهد تا اسناد ظریف و عکس‌های قدیمی شکننده‌ی خود را به‌راحتی و بدون آسیب به آن‌ها اسکن کنید. اسناد اسکن شده را می‌توانید در فرمت‌های معروف مانند PDF، TIF، JPEG، BMP و PCX ذخیره کنید. از دیگر قابلیت‌های این اسکنر می‌توان به چرخش اتوماتیک تصویر اسکن شده برای هماهنگی با دیگر صفحات، «Crop» اتوماتیک و حذف گوشه‌ها، تبدیل سند به سیاه‌وسفید و حذف صفحات خالی اشاره کرد.

اسکنر پلاس تک مدل PN2040

امروزه برای ثبت و نگهداری اسناد و با پیشرفت تکنولوژی می توان آنها را در یک فایل کوچک یا در کامپیوتر خود نگهداری کنید. برای انجام این کار شما به یک اسکنر احتیاج دارید که این کار را به راحتی برای شما انجام می‌دهد. اسکنرها دارای برندهای مختلف و نوع‌های کاربردی متفاوتی هستند که در اینجا با اسکنر پلاس تک مدل Pn2040 بیشتر آشنا می شویم. این اسکنر از سری دستگاه‌هایی بوده که طرفداران زیادی داشته است که در ادامه با آن آشنا می شویم.

Plustek PN2040 Scanner

مشخصات فنی و کیفیت ساخت:

اسکنر پلاس تک مدل Pn2070 دارای ابعاد 418x326x101 و وزن 3.7 کیلوگرم بوده که بسیار مناسب و کم حجم است. تکنولوژی اسکن در این مدل CIS است. همچنین رزولوشن آن برابر 600dpi بوده که در نوع خودش بسیار مناسب است. چیزی که در این نوع دستگاه برای کاربر بسیار مورد بررسی قرار می گیرد سرعت آن است. سرعت اسکن رنگی در این دستگاه برابر 9 برگ در دقیقه و سرعت اسکن سیاه سفید در آن 20 برگ در دقیقه است.

Plustek PN2040 Scanner

این اسکنر به دو حالت قابلیت اسکن را داراست. در یک حالت می توان از ADF بالای دستگاه استفاده کرد که در آن قسمت می توان کاغذ را به تعداد قرار داد و خود دستگاه به طور اتومات کاغذ را به داخل دستگاه کشیده و عملیات اسکن را انجام می دهد. در حال دیگر می توان از قسمت Flatbed دستگاه استفاده کرد. در این حالت باید درب روی دستگاه باز شده و کاغذ را به صورت دستی در آن قرار داده و عملیات اسکن را انجام دهیم.

Plustek PN2040 Scanner

از مزیت های بسیار مناسب این دستگاه می‌توان به قابلیت اسکن دو رو در آن اشاره کرد که در بسیاری از موارد کاربردهای بسیار فراوانی دارد. توان کار ماهانه این مدل برابر 1000 برگ در روز است. شاید از معایب این دستگاه بتوان به نداشتن قابلیت اسکن نگاتیو یاد کرد که با کاربردهای بسیار زیاد این دستگاه می توان از آن چشم پوشی کرد.

جمع بندی:

اسکنر پلاس تک مدل Pn2040 در سری دستگاه‌های بسیار پر طرفدار قرار دارد که می‌تواند در امور اداری، اسکن فایل‌ها به فرمت‌های مختلف و اسکن فایل‌های شخصی برای کاربران بسیار مفید باشد.

مشخصات کلی(اسکنر)

ابعاد : 418x326x101 میلی‌متر
وزن : 3.78 کیلوگرم

مشخصات اسکنر(اسکنر)

سایز اسکن : A4
تکنولوژی اسکن : CIS
رزولوشن اپتیکال : 600 dpi
سرعت اسکن رنگی : 9 برگ در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید : 20 برگ در دقیقه
ورودی اسکن : Flatbed+ ADF ، کاغذ 50 تا 120 گرمی
قابلیت اسکن دو رو :
اسکن نگاتیو :
قابلیت تشخیص متن OCR :

سایر قابلیت ها(اسکنر)

کلیدهای روی دستگاه : Scan, PDF, Custom
پورت اتصال به کامپیوتر : پورت USB 2.0
سایر قابلیت ها : قابلیت اشتراک، قابلیت تشخیص خودکار اسناد، دارای فرمت خروجی PDF، TIF، JPED، BMP و PCX، دارای پورت اترنت (شبکه)

محصولات مرتبط

ویژگی های کلیدی:​سایز اسکن A3 تکنولوژی اسکن CCD -image sensor قابلیت اسکن دو رو قابلیت تشخیص متن OCR

ناموجود

ویژگی های کلیدی:وزن 2.9 کیلوگرم سایز اسکن A4 قابلیت اسکن نگاتیو قابلیت تشخیص متن OCR دارای 4 کلید (Copy, Scan, Scan to E-mail, Scan to PDF)

3,300,000تومان

ویژگی های کلیدی:وزن 1.6 کیلوگرم سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS قابلیت تشخیص متن OCR دارای 5 کلید (PDF × 2, COPY, PHOTO, E-MAIL)

1,380,000تومان

ویژگی های کلیدی:وزن 1.76 کیلوگرم سایز اسکن A4 قابلیت تشخیص متن OCR 4 کلید اسکن، کپی، اسکن به ایمیل و اسکن به PDF

2,400,000تومان

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS قابلیت تشخیص متن OCR قابلیت اسکن مستقیم به دستگاه های iPad

تماس بگیرید

ویژگی های کلیدی:وزن 0.6 کیلوگرم سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CMOS CIS 2 Line Sensor قابلیت اسکن دو رو قابلیت تشخیص متن OCR

تماس بگیرید

ویژگی های کلیدی:وزن 0.663 کیلوگرم سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS قابلیت تشخیص متن OCR دارای فرمت خروجی اسکن PDF و JPEG

965,000تومان

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS - Flatebed قابلیت تشخیص متن OCR

3,240,000تومان

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS قابلیت تشخیص متن OCR دارای 4 کلید (PDF, COPY, PHOTO, E-MAIL)

1,300,000تومان

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CCD قابلیت اسکن دو رو ظرفیت سینی 50 برگ ADF

ناموجود

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن Charge Coupled Device قابلیت اسکن نگاتیو قابلیت تشخیص متن OCR

3,900,000تومان

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS اسکن روزانه پبشنهاد شده 2500 برگ در روز تبدیل فایل به فرمت‌های مختلف

1,140,000تومان

ویژگی های کلیدی: سایز اسکن A3 قابلیت تشخیص متن OCR قابلیت ترجمه متن و تدوین متن دارای اپلیکیشن

ناموجود

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS قابلیت تشخیص متن OCR

ناموجود

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن Contact Image Sensor- CMOS قابلیت اسکن دو رو قابلیت تشخیص متن OCR

تماس بگیرید

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CIS رزولوشن اپتیکال 300-600-900 dpi سرعت اسکن رنگی 13 ثانیه به ازای هر برگ کاغذ A4 قابلیت تشخیص متن OCR دارای 1 عدد کارت حافظه MicroSD 2GB

ناموجود

ویژگی های کلیدی:سایز اسکن A4 تکنولوژی اسکن CCD x3 رزولوشن اپتیکال 600 dpi سرعت اسکن رنگی 8 برگ در دقیقه سرعت اسکن سیاه و سفید 25 برگ در دقیقه قابلیت اسکن دو رو

تماس بگیرید

ویژگی های کلیدی: سایز اسکن Legal تکنولوژی اسکن CIS رزولوشن اپتیکال 600 dpi سرعت اسکن رنگی 5 برگ در دقیقه سرعت اسکن سیاه و سفید 25 برگ در دقیقه قابلیت تشخیص متن OCR

ناموجود

ویژگی های کلیدی :سايز اسکن: A4 قابليت اسکن دو رو: دارد اسکن نگاتيو: ندارد

6,100,000تومان

ویژگی های کلیدی :سايز اسکن: A4 قابليت اسکن دو رو: ندارد اسکن نگاتيو: ندارد

تماس بگیرید

بالا