مجموعه ونوس رایان که با فروش قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده  که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته، که در راستای همان سیاست گذاری، اقدام به راه اندازی وبسایت شد. این وب سایت در ابتدا با نام Lipars فعالیت خود را آغاز کرد.

از اصول ما در فروشگاه اینترنتی ونوس رایان، جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید.

در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی اصلی و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم.

خدماتی که ونوس رایان را از سایر فروشگاه های اینترنتی متمایز می کند:

پشتیبانی مناسب : برای اطمینان خاطر مشتریان و خریداران عزیز، بخش پشتیبانی فنی پاسخگوی سوالات فنی شما در رابطه با قطعات خریداری شده و همچنین پشتیبان شما در صورت بروز هرگونه مسئله ای در رابطه با محصولات خریداری شده است.

مشاوره حرفه ای : مهمترین مسئله در هنگام خرید سیستم و یا قطعات، خرید هوشمندانه است. مشاوران فنی ما، با راهنمایی شما قبل از خرید، شما را در رسیدن به این هدف یاری می نمایند.

امکان خرید حضوری : برای مشتریانی که دوست دارند کالا رو از نزدیک مشاهده کنند و بعد اقدام به خرید نمایند ، فروشگاه فیزیکی ونوس رایان واقع در میدان ولیعصر آماده خدمت رسانی می باشد.

close Shopping Cart
close Shopping Cart

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید