شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ونوس رایان

ورود و استفاده از وب سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین ونوس رایان است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ونوس رایان از سوی کاربر است. 

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش 

ما تمام سعیمان را برای آپدیت کردن سایت انجام می دهیم ولی امکان عدم آپدیت کالایی غیر ممکن نیست لذا برای اطلاع از موجود بودن کالا و قیمت نهایی با فروشگاه تماس بگیرید. در غیر این صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی از قبیل اتمام موجودی و یا تغییر قیمت بر عهده مشتری است.

 

 1. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 

 1. ونوس رایان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در ونوس رایان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای ونوس رایان محفوظ است.

 

 1. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

 

 1. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت ونوس رایان، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای ونوس رایان محفوظ است. ونوس رایان در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت ونوس رایان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

 

 1. امکان پرداخت در محل برای سفارش‌های خارج از تهران یا کالاهایی که یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.

 

محتوا

 1. امکان اشتباه از جانب ما در مورد گذاشتن مشخصات و یا عکس کالا در سایت وجود دارد از این رو برای به دست اوردن و مطمئن شدن از مشخصات کالا همواره میتوانید از سایتهای مرجع کالاها استفاده نمایید.

 

 1. وب ‏‌سایت ونوس رایان هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ونوس رایان تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

   

خسارت در هنگام حمل و نقل 

 1. ونوس رایان همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

 

سرویس مهلت تست 24 ساعته

 1. ونوس رایان با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاهایی که بدون گارانتی به فروش می رسند و نیاز به تست دارند، تا 24 ساعت پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض می‏‌شود. لازم به ذکر است کلیه محصولاتی که دارای گارانتی می باشند مشمول مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

 

 1. لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش ونوس رایان کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

 

 1. آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود.

 

 1. در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط ونوس رایان دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

 

 1. در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در ونوس رایان به اتمام برسد، و ونوس رایان امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید.

close Shopping Cart
close Shopping Cart

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید