Apple iPhone 5/5s Rock Royce Case

لطفا قبل از ثبت سفارش با بخش فروش تماس بگیرید.

ویژگی های کلیدی:

  • از جنس  پلاستیک نرم
  • دسترسی آسان به درگاه ها
  • از جنس TPU و پلی کربنات
  • مقاوم در برابر ضربه

این کاور برای گوشی موبایل آیفون 5 طراحی و ساخته شده و شما می‌توانید از آن برای محافظت از گوشی موبایل آیفون 5s یا SE هم استفاده کنید. کاور «راک» مدل «Royce» به صورت دو لایه ساخته شده است. در این محصول یک کاور از جنس TPU و بامپری سخت وجود دارد. کاور و بامپر این محصول قابلیت جدا شدن از یکدیگر را دارند اما جدا کردن آن‌ها کار درستی نیست. به این دلیل که شما نمی‌توانید از کاور و بامپر این محصول به صورت جداگانه استفاده کنید و حتما باید هر دو آن‌ها را به طور همزمان داشته باشید.

در زمان استفاده از این کاور، قاب پشتی و لبه‌های دستگاه پوشانده خواهند شد. این پوشش باعث می‌شود دستگاه شما در برابر خط‌وخش ایمن شده و ضربه‌های احتمالی آسیب کمتری به دستگاه وارد کنند. همچنین در زمان استفاده از این کاور پوششی هم روی کلیدهای دستگاه قرار می‌گیرد. این پوشش نرم بوده و از کلیدها در برابر خط‌وخش محافظت خواهد کرد.

مشخصات فیزیکی(کیف و کاور گوشی)

جنس : پلاستیک نرم
جایگزین قاب پشتی موبایل :
قفل آهنربایی :
پنجره نمایش هشدارها :
هوشمند :
محفظه نگهداری کارت :

مشخصات کلی(کیف و کاور گوشی)

قابلیت ها و امکانات : این کاور از جنس پلاستیک نرم و انعطاف پذیر برای محافظت کامل از گوشی شما در مقابل هر گونه خط و خش ساخته شده است. طراحی این قاب به صورت دو تکه می باشد و بر روی این محصول می توان دو رنگ را مشاهده نمود.

بالا